0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo ( + 25 TL )
Onaylama Bilgileri:

Cool Tea Mangostan Meyve Özü İçeren Karışık Bitki Çayı

Ürün Fiyatı: 99 TL

Hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun Cool Tea Karışık Bitki Çayı

ÜRÜN İÇERİĞİ

Cool Tea Mangostan Meyveli Karışık Bitki Çayı, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen bir bitki çayı çeşididir. Gündelik kullanım için uygun olarak imal edilmiştir. Düzenli kullanımı tavsiye edilir. Her bir kutu Cool Tea Karışık Bitki Çayı kutusunda 100 ya da 280 gramlık Mangostan Meyveli Karışık Bitki Çayı yer almaktadır.

İçeriğinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunan Cooltea nin içerisindeki bileşenlerin tam listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalatçı firma bilgileri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinden yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce ambalajının üzerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.NASIL KULLANILIR?

Cool Tea Mangostan Meyve Özü İçeren Karışık Bitki Çayı nın her bir pakedinde 100 ya da 280 gramlık karışık bitki çayı yer almaktadır. Günde 1 kere tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece basittir. Bir fincan sıcak suya bir tatlı kaşığı Cool Tea atın ve 8-10 dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra tüketin. Tüketimi sabah kahvaltınızdan 25-30 dk kadar önceye denk getirmeye özen gösterin. Tavsiye edilen tüketim şeklini arttırmayın.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı şekilde ve hava almayacak bir konumda çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettğiniz an kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. CoolTea Mangostan Meyve Özü İçeren Karışık Bitki Çayı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdır. Unisex bir üründür.  Kalp, şeker, tansiyon hastaları ya da hamile/emziren hanımların ürün içeriğini doktorlarına danışarak sonrasında onay aldıkları taktirde Kullanmalarını önemle tavsiye ederiz.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazartesi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.