0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

EpilaDeodorant

Ürün Fiyatı: 39 TL

Epila deodorant, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen Unisex bir deodoranttır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Epila Sprey Deodorant, teneke kutuda 150 ml lik ambalajlanarak satışa sunulmuştur. İçerisinde birbirinden farkı birçok bileşen barındıran Epiladeodorant ın içerisindeki bileşenler, imalatçı/ithalatçı firma bilgileri, son kullanım tarihi, kullanma talimatı gibi ihtyiaç duyabileceğiniz her türlü bilgide kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.

Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığından uzak, ağzı kapalı şekilde çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. Açık yaralardan uzak tutun. Gözle teması halinde acilen bol soğuk su ile durulayın. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda deride kızarıklık, kaşıntı, döküntü ya da benzeri bir yan etki olabilir. Her çeşit alerjik reaksiyon durumunda kullanımı derhal bırakıp bir hekimden yardım almanızı öneririz. Epila Sprey Deodorant kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmaz. Kozmetik ürünüdür.NASIL KULLANILIR?

Epila Deodorant Sprey oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Hem beylerin, hem de hanımların kullanımına uygun olarak imal edilen unisex bir üründür. Epila deodorantı ilgili bölgeye boşluk kalmayacak şekilde püskürtün ve 7-8 dakika kadar bekledikten sonra akan suyun altında durulayın.

Kullanım Uyarıları: Açık yaralara, tahriş olma ihtimali olan bölgelere ya da göz gibi bölgelerde kullanmayın. Yanlışlıkla kullansanız dahi ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayın ve bir uzmana danışın. Uygulama sonrasında akışkan su altında temizlemeyi ihmal etmeyiniz.

iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.