0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Kinoalı Doğal İçecek

Ürün Fiyatı: 69 TL

Her bir paket Kinoa Tozu nda 30 poşet toz karışım yer almaktadır. Gün içerisinde sadece 2 poşet yemekle beraber ya da yemekten sonra tok karnına tüketilir.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Kinoa İçecek içerisindeki bileşenlerin listesi, kullanım şekli, son tüketim tarihi ve daha ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kutusunda 30 poşet vardır ve her biri tek kullanımlıktır.

NOT: Formülündeki bileşenlerden herhangi birine karşı alerjisi olan kullananlarda yan etki olabilir. Bu ve benzeri bir durumla karşı karşıya kaldığınızda tüketimi bırakmanızı ve bir doktora başvurmanızı öneririz. Kinoa kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile tüketilmemelidir.

NASIL KULLANILIR?

Pakedinde toplamda 30 adet tek kullanımlık poşet toz yer almaktadır. Gün içerisinde en az 5 saat ara vermek kaydı ile günde toplam 2 poşet kullanılır. isterseniz öğün yerine ya da isterseniz öğünle beraber tüketilebilir. Su, süt ya da yoğurdun içine bir poşet kinoatozu dökün ve karıştırın. Kinoa tozu kullanıma hazır.

Uyarılar: Serin ve kuru ortamda, güneş ışığından uzak ağzı kapalı şekilde saklayınız. Çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.