0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Vitplus İyot Damlası

Ürün Fiyatı: 46 TL

Vitplus Damla, kullanıcısına 15 gün yetecek kadar içerik barındıran 50 ml lik sağlıklı cam şişede satışa sunulan unisex bir iyot damlasıdır.

ÜRÜN İÇERİĞİ

Vitplus İyotlu Damla kutusunda 15 gün  kullanıma yetecek kadar (toplam 50 ml) içerik barındırmaktadır. Likit formda ve özel damlalıklıdır. Gün içerisinde 2 kez tercihen 1 sabah 1 akşam (aç ya da tok farketmez) bir bardak ılık suya 3-4 damla kadar damlatmak suretiyle tüketilir. Kullanıma başlamadan önce kutusunu detaylı bir şekilde incelemenizi ve önerilen dozu aşmamanızı öneririz.

NOT: İçindeki bileşenlere karşı alerjik olan kullananlarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki ile karşı karşıya kaldığınızda kullanımı bırakın ve bir hekimden destek alın. Vit Plus İyot Damlası kesinlikle ilaç değildir. Teşhis ya da tedavi amacı ile kullanılmamalıdır.NASIL KULLANILIR?

Unisex kullanıma uygun olarak imal edilen Vitplus Damla, günde sadece 2 kere, bir bardak suya 3-4 damla kadar damlatmak suretiyle tüketilir. Her bir şişe iyotdamlası 50 ml dir ve kullanıcısına ortalama 2 hafta kadar kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Siparişiniz ulaştıktan sonra kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemeyi ihmal etmeyiniz.
NOT: Serin ve kuru yerde ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz.iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesindeki ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünler de uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.