0216 345 42 94

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:
Şeffaf Kargo (Sadece PTT'den Alımlarda (+ 15 TL))
Onaylama Bilgileri:

Karasarımsak Saç Bakım Seti Vusla

Ürün Fiyatı: 59 TL

Bir adet vusla karasarımsak şampaunı ve bir adette vusla kara sarımsak serumu ikili set Kizilgen.com farkıyla...

ÜRÜN İÇERİĞİ

Vusla Kara Sarımsak Saç Bakımı Seti, 1 adet 30 ml Vusla Saç Bakım Serumu ve 1 adette 400 ml Vusla Şampuan dan oluşan bir saç bakım setidir. Unisex kullanıma uygundur. Hem beyler hem de hanımlar rahatlıkla kullanabilmektedirler. Vusla Kara Sarımsak Saç Bakım Seti gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Set içerisindeki her iki üründe sadece harici kullanım için uygundur.

Hem Vusla Serum, hem de Vusla Şampuan ın formüllerinde birbirlerinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. İçeriği ile alakalı ya da Vusla saç bakım seti kullanımı esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi (imalat yeri, kullanım şekli, içerisindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım önerisi, vb.) kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Vusla Set i ya da içerisindeki herhangi bir ürünü kullanmaya başlamadan önce kutuları üzerilerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz. Vusla Serum 30 ml, Vusla Şampuan ise 400 ml dir. Her bir set Vusla Saç Bakım seti kullanıcısına toplamda ortlama 1 ay (bir ay) yetecek kadar içerik barındırmaktadır.NASIL KULLANILIR?

Vusla Saç Bakım Seti ni temiz ve durulanmış saça uygulamaya özen gösteriniz.
Saçlarınızı şampuan ile (tercihen) iki defa yıkandıktan sonra yeteri kadar serumu ilgili bölgeye bir iki dakika kadar hafif masaj hareketleri ile parmak uçlarınızı kullanarak ilgili bölgeye yediriniz. Günde iki defa bu şekilde bir uygulama yapmanız önerilmektedir. Kullanım öncesinde kutusu üzerindeki talimatları lütfen detaylı bir biçimde okuyunuz.

Serin ve kuru ortamda ağızları kapalı olarak çocukların ve kullanmaya ehil olmayan kişilerin ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. Her iki ürününde içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz anda kullanmayı bırakıp, saçlarınızı durulayıp bir uzmana görünmenizi tavsiye ederiz. Vusla set içerisindeki serum da şampuan da sadece harici kullanım için uygun olarak hazırlanmıştır. Yutulmaz ya da içilmez. Saç haricinde vücudun farklı bir bölgesinde kullanılmamalıdırlar. Gözle ya da açık yaralarla temasından kaçınınız. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayınız. Vusla Serum ya da Vusla Şampuan kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amacı ile Kullanılmamalıdırlar. Her iki Vusla ürünü de Kozmetik ürünüdür.

iyiden.com pazarlama amacı ile kurulan bir e-ticaret internet sitesidir. Bünyesinde ürünlerin herhangi birinin ürün sahibi, marka sahibi, ithalatçısı ya da imalatçısı Değildir. Stokta bulunmayan bazı ürünlerde uzun vadede stoğa girme ihtimaline karşı sitede bulundurulmaktadır. Siparişinizin ardından 24 saat içerisinde (Pazaretsi - Cumartesi) müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçip hem sipariş teyidi alacak, hem de tercih ettiğiniz üründe stok sorunu olup olmadığı bilgisini sizinle paylaşacaktır.